• Programma Thuiswedstrijden

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    25 jan. 09:00DVSA JO9-1GVVV JO9-2Afgeschermd (Spelbegeleider)KVL26
    25 jan. 09:00DVSA JO10-1GCDW JO10-4Afgeschermd (Spelbegeleider)KVR15
    25 jan. 10:15DVSA, JO8-2GWoudenberg JO8-3E. (Esther) Brouwer (Spelbegeleider)KVL15
    25 jan. 10:15DVSA JO11-1GCandia '66 JO11-2C. (Colin) Brienesse (Scheidsrechter)KVR37
    25 jan. 11:40DVSA JO14-1GAmsvorde JO14-1R. (Remco) Meijer (Scheidsrechter)KV26
    25 jan. 11:45DVSA JO19-1Delta Sports '95 FC JO19-3E. (Erwin) Brienesse (Scheidsrechter)Gras37
    25 jan. 13:15DVSA JO16-1Schalkwijk JO16-1J.H. (Jamie) van Soest (Scheidsrechter)KV15
    1 feb. 09:00DVSA JO8-1Candia '66 JO8-2R. (Rolf) Hopman (Spelbegeleider)KVL15
    1 feb. 10:00DVSA, JO10-2VVIJ JO10-8T. (Tijn) van Stempvoort (Spelbegeleider)KVR37
    1 feb. 10:00DVSA JO10-1GDEV Doorn JO10-1Afgeschermd (Spelbegeleider)KVL26
    1 feb. 11:00DVSA JO12-1KVVA JO12-1T. (Tim) Willemsen (Scheidsrechter)KVR15
    1 feb. 11:00DVSA JO11-1GAFC Quick 1890 JO11-3Afgeschermd (Scheidsrechter)KVL26
    1 feb. 12:25DVSA JO16-1GVVV JO16-1M. (Milan) de Bruin (Scheidsrechter)KV37
    1 feb. 14:30DVSA 1SVP 1F. (Fouad) Sidali (Scheidsrechter), Afgeschermd (Assistent-scheidsrechter), H. (Hamdija) Rahmanovic (Assistent-scheidsrechter)KV41
    8 feb. 09:00DVSA, JO8-2GDOVO JO8-4E. (Esther) Brouwer (Spelbegeleider)KVR26
    8 feb. 09:00DVSA JO9-1Vriendenschaar JO9-2Afgeschermd (Spelbegeleider)KVL15
    8 feb. 10:00DVSA JO19-1Meern De JO19-6veld 1
    8 feb. 11:45DVSA JO14-1GHouten JO14-4R. (Remco) Meijer (Scheidsrechter)KV15
    8 feb. 13:15DVSA VR1Valleivogels VR1KV86
    8 feb. 15:00DVSA 2DOVO 6KV37
    14 feb. 20:00DVSA VR18+1IJsselmeervogels VR18+1S.X. (Stijn) van der Pest (Scheidsrechter)KVL13
    15 feb. 14:30DVSA 1VVA Achterberg 1veld 1
    6 mrt. 20:00DVSA VR18+1VVZA VR18+1veld 2
    7 mrt. 09:00DVSA JO8-1VVA Achterberg JO8-1veld 1
    7 mrt. 09:00DVSA JO9-1Candia '66 JO9-1veld 1
    7 mrt. 10:00DVSA, JO10-2SCH '44 JO10-4veld 1
  • Programma Uitwedstrijden

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    25 jan. 08:30DOVO JO8-5DVSA JO8-1Sportpark Panhuis
    25 jan. 09:45HVC JO12-1DVSA JO12-1Sportpark Zielhorst
    25 jan. 10:40Sporting '70 JO10-6DVSA, JO10-2Sportpark Voordorp
    25 jan. 15:00Austerlitz 1DVSA 1Sportpark "Austerlitz"
    1 feb. 08:45VRC JO8-5DVSA, JO8-2GSportpark Spitsbergen
    1 feb. 09:30DOVO JO9-2DVSA JO9-1Sportpark Panhuis
    1 feb. 10:15Jonathan JO19-6DVSA JO19-1Sportpark Achter 't Slot
    1 feb. 10:45Candia '66 JO14-1DVSA JO14-1GSportpark Candia'66
    1 feb. 14:30GVVV VR2DVSA VR1Sportpark Panhuis
    1 feb. 15:00Roda '46 5DVSA 2Sportpark Burg.Buiningpark
    7 feb. 20:00Hoogland VR18+1DVSA VR18+1Sportpark Langenoord
    8 feb. 08:30JSV Nieuwegein JO10-7DVSA, JO10-2Sportpark Galecop - JSV Nieuw
    8 feb. 08:45Merino's de, JO8-1GDVSA JO8-1Sportpark De Groene Velden
    8 feb. 10:00DOVO JO10-7DVSA JO10-1GSportpark Panhuis
    8 feb. 12:15Vriendenschaar JO16-2DVSA JO16-1Sportpark Terweijde
    8 feb. 14:30SVF 1DVSA 1Sportpark De Nieuwe Kamp
    15 feb. 10:45Merino's de JO19-2DVSA JO19-1Sportpark De Groene Velden
    15 feb. 13:00VVJ 3DVSA 2Sportpark Overvecht-Noord
    7 mrt. 12:00VRC JO16-1DVSA JO16-1Sportpark Spitsbergen
    7 mrt. 12:00Delta Sports '95 FC JO14-3DVSA JO14-1GSportpark "De Kruisboog" - Delta S
    7 mrt. 12:15Hooglanderveen JO11-6DVSA JO11-1GSportpark Willem Tomassen
    7 mrt. 14:30Oranje - Wit 1DVSA 1Sportpark Elst (U)
    7 mrt. 16:00SDO JO19-5DVSA JO19-1Sportpark De Kuil
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    18 jan.Hoogland JO14-2DVSA JO14-1G2 - 0
    18 jan.DVSA JO11-1GSVMM JO11-14 - 3
    18 jan.DVSA JO16-1Focus '07 JO16-17 - 4
    18 jan.Woudenberg 6DVSA 24 - 1
    18 jan.DVSA JO18-1VVZA JO18-12 - 3
    18 jan.Nieuwland ASC VR1DVSA VR10 - 9