DVSA JO13-1 wint laatste wedstrijd van dit kalenderjaar bij GVVV overtuigend met 4-2 en stijgt van 8ste en laatste plek naar 4e in de poule!!
Na een aantal mindere wedstrijden de afgelopen weken heeft DVSA JO13-1 het seizoen goed afgesloten met deze verdiende overwinning op GVVV.
Het eerste kwart waren beide teams nog zoekend en aftastend. GVVV had een paar snelle felle spelers, maar was als team niet dominerend. Toch lag de druk het eerste kwart vooral op DVSA en GVVV wist tot 2x toe te scoren. Beide goals werden fraai ingeschoten vanaf behoorlijke afstand waarbij keeper Mohammad kansloos werd gelaten. Na deze domper en ook zeker gezien de teleurstellingen van de afgelopen weken, was het goed om te zien dat DVSA spelers zich hierdoor niet van de wijs lieten brengen.
DVSA ging wat meer druk zetten en uit een corner van Guus waarbij DVSA aanval goed opgesteld stond voor de goal, wist Olaf de bal binnen te werken > 2-1. Je zag het effect op de tegenstander die zich enigzins geschrokken verdedigender ging opstellen.
Dat hadden ze wellicht beter niet kunnen doen, want DVSA maakte van de ruimte en het gewonnen zelfvertrouwen dankbaar gebruik door meer druk op de tegenstander te zetten. Beide ploegen kregen enige kansen maar het was het steeds vrijer spelende DVSA dat opnieuw scoorde. Een-tweetje tussen Guus en Nzber waarbij Nzber de bal weer terug naar Guus legde die hard binnenschoot. Ruststand 2-2.
De 2e helft waren de ploegen aardig in evenwicht. Waarbij er kansen waren over en weer.
GVVV had best gevaarlijke counters, maar DVSA verdediging had alles zoals gewoonlijk goed onder controle. Er werd hard gewerkt door alle DVSA-spelers. Vooral de duels op het middenveld maakten het verschil waardoor DVSA steeds vaker aan aanvallen toe kwam. Na 3 kwart wedstrijd scoorde Adnan de 2-3 uit gecombineerde DVSA aanval.
GVVV moest nu wel komen waardoor DVSA steeds meer ruimte kreeg om te counteren.
DVSA verdediging hield GVVV vakkundig op afstand waardoor GVVV na de 2 openingstreffers in het eerste kwart, niet meer aan scoren toe kwam. Dit tot frustratie van de GVVV spelers.
De beslissing viel in de eindfase aan de andere zijde. Een DVSA counter werd door Dion hard ingeschoten langs de keeper op de paal. Nzber was er als de kippen bij om de afvallende bal in de rebound in het doel te werken.
De ontlading na het fluitsignaal was groot. Een aantal spelers waren behoorlijk leeggespeeld.
Verdiende winst op deze zachte winterdag.
Linie of the match: Middenveld. Waar aanvoerder Luuk; Manuel en Guus met hard werken en fel spel de tegenstander hebben gebroken.
Goed weekend!
DVSA (Door Vriendschap Sterk Amerongen)
Sportpark De Burgwal
Burgwal 6
3958 ER Amerongen