• Programma Thuiswedstrijden

    DatumThuisteamUitteamScheidsrechtersVeldKleedkamerthuisteamKleedkameruitteamDetails
    22 feb. 10:30DVSA JO19-1Meern De JO19-6D. (Dennie) Kuppen (Scheidsrechter)KV13
    29 feb. 14:30 DVSA 1Ede Victoria 1Brienesse, E. (Erwin)KV41
    6 mrt. 20:00DVSA VR18+1VVZA VR18+1Afgeschermd (Scheidsrechter)KV13
    7 mrt. 09:00DVSA JO8-1VVA Achterberg JO8-1R. (Rolf) Hopman (Spelbegeleider)KVR26
    7 mrt. 09:00DVSA JO9-1Candia '66 JO9-1Afgeschermd (Spelbegeleider)KVL15
    7 mrt. 10:00DVSA, JO10-2SCH '44 JO10-4A. (Adriaan) van Viegen (Spelbegeleider)KVR25
    7 mrt. 10:00DVSA JO10-1GGVVV JO10-2R. (Robbert) Pater (Spelbegeleider)KVL37
    7 mrt. 11:15DVSA JO12-1't Goy JO12-2T. (Tim) Willemsen (Scheidsrechter)KVL26
    7 mrt. 12:40DVSA VR1Renswoude VR1KV37
    7 mrt. 14:30DVSA 2SVMM 3KV15
    13 mrt. 20:00DVSA VR18+1Austerlitz VR18+1veld 2
    14 mrt. 09:00DVSA JO8-1GVVV JO8-2veld 1
    14 mrt. 09:00DVSA JO11-1GFZO JO11-1veld 1
    14 mrt. 10:20DVSA JO19-1Hooglanderveen JO19-4veld 1
    14 mrt. 11:00DVSA JO14-1GVOP JO14-1veld 2
    14 mrt. 12:15DVSA VR1Eemnes VR1veld 1
    14 mrt. 14:30DVSA 1SVMM 1veld 1
    21 mrt. 09:00DVSA, JO8-2GValleivogels JO8-3veld 1
    21 mrt. 09:00DVSA JO9-1HDS JO9-1veld 1
    21 mrt. 10:00DVSA, JO10-2Merino's de JO10-2veld 1
    21 mrt. 10:00DVSA JO10-1GVVA Achterberg JO10-1veld 1
    21 mrt. 11:15DVSA JO11-1GRenswoude JO11-1veld 1
    21 mrt. 11:15DVSA JO12-1Hooglanderveen JO12-5veld 1
    21 mrt. 12:45DVSA JO19-1Delta Sports '95 FC JO19-3E. (Erwin) Brienesse (Scheidsrechter)Gras37
    28 mrt. 10:30DVSA JO16-1DOSC JO16-2veld 1
    28 mrt. 14:30DVSA 1Austerlitz 1veld 1
  • Programma Uitwedstrijden

    DatumThuisteamUitteamAccommodatieDetails
    20 feb. 20:15Veenendaal 1DVSA 1Sportpark De Groene Velden
    7 mrt. 11:45VRC JO16-1DVSA JO16-1Sportpark Spitsbergen
    7 mrt. 12:00Delta Sports '95 FC JO14-3DVSA JO14-1GSportpark "De Kruisboog" - Delta S
    7 mrt. 12:15Hooglanderveen JO11-6DVSA JO11-1GSportpark Willem Tomassen
    7 mrt. 12:20SDO JO19-5DVSA JO19-1Sportpark De Kuil
    7 mrt. 14:30Oranje - Wit 1DVSA 1Sportpark Elst (U)
    14 mrt. 08:30CJVV JO8-3DVSA, JO8-2GSportpark Vermeerkwartier
    14 mrt. 08:30Brederodes JO10-3DVSA, JO10-2Sportpark Blankensteijn
    14 mrt. 08:45SVF JO12-1DVSA JO12-1Sportpark De Nieuwe Kamp
    14 mrt. 10:45CDW JO9-2DVSA JO9-1Sportpark Mariënhoeve
    14 mrt. 11:15Roda '46 JO16-3DVSA JO16-1Sportpark Burg.Buiningpark
    14 mrt. 12:15VRC JO10-3DVSA JO10-1GSportpark Spitsbergen
    14 mrt. 14:30Scherpenzeel 3DVSA 2Sportpark De Bree-O
    21 mrt. 09:00Candia '66 JO8-4DVSA JO8-1Sportpark Candia'66
    21 mrt. 14:30Odijk 1DVSA 1Sportpark Singelpark
    27 mrt. 20:00Amsvorde VR18+1DVSA VR18+1Sportpark Nimmerdor
    28 mrt. 10:05CDW JO14-2DVSA JO14-1GSportpark Mariënhoeve
    28 mrt. 10:45VVZ '49 JO19-3DVSA JO19-1Sportpark Zonnegloren
    28 mrt. 11:30CDW 4DVSA 2Sportpark Mariënhoeve
    28 mrt. 12:00ST SVL/CDW/SVF VR1DVSA VR1Sportpark De Nieuwe Kamp
    4 apr. 08:30Hercules JO16-3DVSA JO16-1Sportpark Voordorp
    4 apr. 08:45GVVV JO11-3DVSA JO11-1GSportpark Panhuis
    4 apr. 14:30Musketiers 1DVSA 1Sportpark Elst (U)
    4 apr. 14:30Roda '46 JO12-3DVSA JO12-1Sportpark Burg.Buiningpark
  • Uitslagen

    DatumThuisteamUitteamUitslag
    14 feb.DVSA VR18+1IJsselmeervogels VR18+1
    15 feb.DVSA JO12-1Woudenberg JO12-17 - 2
    15 feb.Merino's de JO19-2DVSA JO19-13 - 2
    15 feb.DVSA VR1Musketiers VR1
    15 feb.VVJ 3DVSA 26 - 0
    15 feb.DVSA 1VVA Achterberg 10 - 3